Wybory przedstawicieli pracowników niebędących nauczycielami akademickimi do kolegiów elektorskich i rady wydziału w kadencji 2024-2028

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Biologii UW zwołuje zebranie wyborcze pracowników niebędących nauczycielami akademickimi w celu wyboru przedstawicieli do:
1) Kolegium Elektorów Uniwersytetu w kadencji 2024-2028 (2 mandaty)
2) Kolegium Elektorów Wydziału Biologii w kadencji 2024-2028 (7 mandatów)
3) Rady Wydziału Biologii w kadencji 2024-2028 (3 mandaty)
Zebranie wyborcze odbędzie się 6 lutego 2024 r. o godz. 12.30 w Auli 9B (Gmach Wydziału Biologii, ul. Miecznikowa 1).

Komisja Wyborcza przypomina, że każda osoba, która planuje kandydować w ww. wyborach i nie będzie obecna na zebraniu wyborczym musi uprzednio zgłosić się do Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Biologii UW w celu wypełnienia i podpisania zgody na kandydowanie oraz oświadczenia o spełnianiu biernego prawa wyborczego.

Komisja Wyborcza informuje o obowiązku okazania dokumentu ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport itd.) podczas potwierdzania Państwa obecności na listach wyborców oraz w momencie wydawania kart do głosowania.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną wkw.biologia@uw.edu.pl

dr Radosław Mazur
przewodniczący WKW