Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Studia I stopnia

W ofercie kształcenia uniwersyteckiego Wydziału Biologii przyszli studenci odnaleźć mogą studia z zakresu Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska.

Zajęcia w ramach tych kierunków odbywają się zarówno w salach wykładowych, laboratoriach Instytutów naszego Wydziału, a także w jednostkach Terenowych Stacji Badawczych. Studenci Wydziału Biologii mają możliwość uczestniczyć w badaniach naukowych prowadzonych przez grupy badawcze Wydziału Biologii Dołącz do Nas!

Kształcenie z zakresu tych kierunków realizowane jest również w ramach Indywidualnych studiów międzydziedzinowych, prowadzonych przez Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych, a także Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska, organizowanych przez Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem

Studia I stopnia z zakresu Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska realizowane są zgodnie z programem dostępnym tu >>

Pełnomocnikiem ds rekrutacji jest dr Katarzyna Gieczewska, rekrutacja.biol@uw.edu.pl