Wybory Członka Senatu Uniwersytetu Warszawskiego na kadencję 2024-2028 na Wydziale Biologii

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Biologii UW zwołuje zebranie wyborcze nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora uczelni w celu wyboru członka Senatu Uniwersytetu Warszawskiego na kadencję 2024-2028 (1 mandat).

Zebranie wyborcze odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet 17 kwietnia 2024 r. o godz. 9.30. Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem systemu USOS.

Ogłoszenie o wyborach wraz ze wszystkimi informacjami zostało przesłane do osób uprawnionych do głosowania na adresy e-mail podane w USOS.

Jeśli osoba uprawniona do głosowania nie otrzymała takiej informacji prosimy o kontakt z WKW drogą elektroniczną wkw.biologia@uw.edu.pl

Radosław Mazur
przewodniczący WKW