Uruchomienie zakładowego punktu szczepień przeciwko COVID-19 na Uniwersytecie Warszawskim

Uniwersytet Warszawski przystępuje do zorganizowania Uniwersyteckiego Punktu Szczepień w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (przestrzeń sportowa na poziomie -1), w ramach wytycznych rządowych dla programu zakładowych punktów szczepień, którego rozpoczęcie przewidziane jest na przełom maja i czerwca 2021 r.

Program przeznaczony jest dla osób, które jeszcze nie zostały zaszczepione i ma na celu zbudowanie bezpiecznego miejsca pracy i studiowania, niezależnie od kryteriów wiekowych (poza warunkiem ogólnym – ukończony 18. rok życia).

Szczegółowe informacje dotyczącego tego, kto i w jaki sposób może zapisać się na szczepienie przeciwko COVID-19 w Uniwersyteckim Punkcie Szczepień, można znaleźć na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.