Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego – Dzień Otwarty Centrum Pomocy Psychologicznej UW

10 października to Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Wraz z Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego (CPP UW) zachęcamy do obchodzenia tego dnia – symbolem jest żółta wstążka.

Centrum Pomocy Psychologicznej UW, przy współpracy z Samorządem Studentów UW, organizuje 10 października dzień otwarty pod hasłem “Zapraszamy emocje do życia”. Wydarzenie będzie miało miejsce w budynku dawnego Wydziału Fizyki przy ul. Pasteura 7 (wejście od ul. Banacha).

11:00 rozmowa z kierownikiem CPP UW- mgr Katarzyną Stankiewicz nt. “W jaki sposób dbanie o zdrowie psychiczne może wpłynąć na nasze życie?”. Spotkanie otwarte.

12:00 Jak działa CPP w roku akademickim 2022/23. Jak można uzyskać pomoc? Jak się zapisać? Jak ustalić która forma pomocy będzie dla mnie najlepsza? Spotkanie otwarte.

13:00 Relaksacja, medytacja, uważność? Warsztat oraz trening relaksacyjny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: cpp@adm.uw.edu.pl.

14:00 Projekcja filmu “W głowie się nie mieści”- reż. Pete Docter. Po filmie dyskusja. Spotkanie otwarte.

17:00-18:30 Warsztat “Zapraszanie pozytywnych emocji do życia, czyli jak rozbudzić pozytywność”. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: cpp@adm.uw.edu.pl.