Posiedzenie Kolegium Elektorów Wydziału Biologii UW – wybór Kandydata na Dziekana

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Biologii UW zwołuje posiedzenie Kolegium Elektorów Wydziału Biologii UW w celu wyboru Kandydata na Dziekana Wydziału Biologii na kadencję 2024-2028.

Rozpoczęcie posiedzenia 8 maja 2024 r. (środa) godz. 15:00.

Posiedzenie odbędzie się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Zoom.
Członkowie Kolegium Elektorów otrzymali na indywidualne skrzynki pocztowe informacje dotyczące posiedzenia. Jeżeli taka informacja nie dotarła do osoby uprawnionej prosimy o kontakt z Wydziałową Komisją Wyborczą wkw.biologia@uw.edu.pl.

Radosław Mazur
przewodniczący WKW