Piętnaścioro doktorantek i doktorantów z Wydziału Biologii UW otrzymało stypendia z programu IDUB

Piętnaścioro doktorantek i doktorantów z Wydziału Biologii UW otrzymało stypendia w ramach działania IV.4.1 „Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW – przygotowanie rozpraw doktorskich”, realizowanego w programie Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza. Gratulujemy!

Stypendium otrzymali studenci ze Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych: Marcin Musiałowski, Katarzyna Hryniewiecka, Mikołaj Iwan, Angelika Proskurnicka, Anna Rokowska, Patrycja Wardaszka, Namrata Joshi, Weronika Skarżyńska, Francesca Marchetto, Aleksandra Stawikowska, Karol Ciuchciński, Nur Ajijah, Michael Gabriel, Mikołaj Wołącewicz oraz Patrycja Ściślewska z Międzydziedzinowej Szkoły Doktorskiej.

Więcej informacji: https://inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl/dzialania/iv-4-1/rozprawy2/