Ośmioro pracowników Wydziału Biologii UW otrzymało Wyróżnienie Rektora za działalność naukową

Ośmioro pracowników Wydziału Biologii UW otrzymało 15 listopada Wyróżnienie Rektora za działalność naukową, obejmującą badania naukowe oraz prace rozwojowe, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju i wzrostu prestiżu Uniwersytetu. Gratulujemy!

Osoby nagrodzone Wyróżnieniem Rektora to

• prof. dr hab. Łukasz Drewniak
  • prof. dr hab. Łukasz Dziewit
  • prof. dr hab. Bogdan Jaroszewicz
  • dr hab. Anna Karnkowska
  • dr hab. Julia Pawłowska
  • dr Norbert Odolczyk
  • dr Kumar Pranaw
  • dr Marta Zapotoczna

Kandydatów zgłaszają w drodze konkursu dziekani i kierownicy jednostek organizacyjnych. Listy kandydatów są następnie analizowane przez ogólnouczelnianą komisję.

W sumie Wyróżnienie Rektora otrzymało w tym roku 180 pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.