Konferencja „wKOŁO MIKROBIOLOGII” z okazji 20. rocznicy powstania SKN Mikrobiologii UW

Studenckie Koło Naukowego Mikrobiologii UW zaprasza na ogólnopolską konferencję, która odbędzie się 1 grudnia (piątek) na Wydziale Biologii UW.

W trakcie konferencji odbędą się wystąpienia byłych członków Studenckiego Koła Naukowego Mikrobiologii UW, którzy zaprezentują obrane przez siebie ścieżki kariery – naukową, edukacyjną oraz biznesową. Następnie zaprezentują się członkowie kół naukowych z innych ośrodków akademickich w Polsce: z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, SGGW w Warszawie, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przedstawią oni swoje najnowsze naukowe osiągnięcia oraz zaprezentują zakresy prowadzonych badań mikrobiologicznych.

Szczegółowy plan konferencji „wKOŁO MIKROBIOLOGII”.

Więcej informacji oraz link do rejestracji uczestników na FB SKN Mikrobiologii UW.

Partnerami wydarzenia są Wydział Biologii UW, Stowarzyszenie Microbiologia Aurea, a także American Society for Microbiology.