Komunikat Prodziekan ds.studenckich w sprawie obowiązku realizacji przedmiotów w j. angielskim na studiach II stopnia

Szanowni Państwo,

Osoby studiujące na studiach II stopnia od roku 2023/24, w marcu 2023 roku Senat UW zatwierdził zmiany w programie studiów II stopnia na kierunkach Biologia, Biotechnologia i Ochrona środowiska. Jedną ze zmian jest wprowadzenie obowiązku zaliczenia co najmniej 9 punktów ECTS przedmiotami prowadzonymi w języku angielskim. Informacja ta dotarła do Państwa już po rejestracji na przedmioty semestru zimowego, dlatego dla Osób studiujących, które rozpoczęły studia w roku akademickim 2023/24 do puli takich przedmiotów zaliczać się będą także 2 semestry seminarium magisterskiego. Pozostałe wymagane przedmioty w j. angielskim mogą należeć do dowolnej grupy zajęć ujętej w programie studiów: przedmiotów specjalizacyjnych, dowolnego wyboru i OGUNÓW społeczno – humanistycznych. Weryfikacja odbywa się pod koniec studiów.

dr hab. Magdalena Markowska
Prodziekan ds. studenckich