“ABC in Biodiversity” – trwa rejestracja na kursy w ramach Sojuszu 4EU+

Trwa rejestracja na kursy oferowane w ramach projektu edukacyjnego “ABC in Biodiversity” realizowanego z funduszy Sojuszu 4EU+. W semestrze letnim 2021/2022 prowadzone będą trzy kursy dla studentów studiów licencjackich lub magisterskich zaangażowanych uczelni: Uniwersytetu Karola w Pradze, Uniwersytetu Sorbońskiego w Paryżu i Uniwersytetu Warszawskiego, koordynującego projekt:

1. “Biodiversity around the corner” – kurs online z samodzielną pracą w terenie “za rogiem”,
2. “Biodiversity in cultural landscapes: Mazury” – kurs terenowy w północno-wschodniej Polsce,
3. “Biodiversity and Ecotoxicology in Mediterranean Ecosystems” – kurs terenowy w południowej Francji.

Więcej informacji na stronie 4EU+, w USOS oraz na stronie www Uniwersytetu Warszawskiego.