logo Uniwersytet Warszawski

DODATKOWA REKRUTACJA – LUTY 2016

Szanowni Kandydaci rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja na kierunki OCHRONA ŚRODOWISKA i BIOTECHNOLOGIA na studia II stopnia. Rejestracja trwa do 14 lutego. Szczegóły na stronach Internetowej Rejestracji Kandydatów:

https://irk.uw.edu.pl/

ZAPRASZAMY!!!

 
V Noc Biologów

NB16

15 stycznia odbyła się piąta, jubileuszowa Noc Biologów

Odwiedziło nas ponad 3000 osób.

Zajęcia odbywały się w Ogrodzie Botanicznym, stacjonarnie w budynku Wydziału Biologii, w CeNT oraz IBB.

Gościliśmy Uczestników z Warszawy, Mławy, Ostrowca Świętokrzyskiego, Łomży, Poznania, Sochaczewa, Grójca, Zielonki i innych miejscowości.

więcej…
 
Wielki Piknik - Grant Horyzont 2020 dla Ogrodu Botanicznego UW

Wielki_Piknik

Konsorcjum stworzone przez BGCI (Botanic Gardens Conservation International) – organizacji zrzeszająca ogrody botaniczne z całego świata oraz 18 ogrodów botanicznych i instytucji zajmujących się badaniami i edukacją, wśród nich Ogród Botaniczny UW, otrzymało w ramach Horyzontu 2020 grant Big Picnic: Big Questions – engaging the public with Responsible Research and Innovation on Food Security.

Trzyletni projekt zakłada przeprowadzenie badań...

więcej…
 
MikroSympozjum

Plakaty_MikroSympozjum

MikroSympozjum UW to studenckie sympozjum mikrobiologiczne, organizowane przez Koło Naukowe Mikrobiologii UW. Naszym celem jest popularyzacja niezwykle szerokiej i prężnie rozwijającej się dziedziny nauki, jaką jest mikrobiologia, zarówno wśród studentów, jak i entuzjastów nauk przyrodniczych. Zależy nam także na stworzeniu możliwości wymiany wiedzy i cennych doświadczeń oraz nawiązaniu współpracy pomiędzy specjalistami, związanymi z najważniejszymi polskimi ośrodkami akademickimi i badawczymi, a osobami młodymi, stawiającymi pierwsze kroki na ścieżce kariery naukowej.

więcej…