logo Uniwersytet Warszawski

GRANT LIDER DLA RAFAŁA ARCHACKIEGO

rafal_archacki

W ostatniej edycji programu LIDER NCBiR finansowanie projektu „Projektowanie i zastosowanie małych celowanych cząsteczek chemicznych do kontroli procesów wzrostowych u roślin“ otrzymal dr Rafal Archacki z Zakładu Biologii Systemów, Instytutu Biologii Eksperymentalnej i Biotechnologii Roślin WB UW.

 
STYPENDIA MINISTER NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

logo MNiSWMinister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznała stypendia młodym wybitnym naukowcom, prowadzącym wysokiej jakości badania i cieszącym się imponującym dorobkiem naukowym w skali międzynarodowej. W gronie stypendystów znaleźli się dr Renata Welc-Falęciak i dr Łukasz Dziewit.

więcej…
 
PAWEŁ SZCZĘSNY Z IBEBR FINALISTĄ KONKURSU NAGRÓD POLITYKI

pawel_szczesny

Finalistą tegorocznego konkursu POLITYKI jest dr Paweł Szczęsny. Jest on bioinformatykiem pracującym w Zakładzie Biologii Systemów Instytutu Biologii Eksperymentalnej i Biotechnologii Roślin Wydziału Biologii UW oraz w Zakładzie Bioinformatyki Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. W swojej pracy badawczej zajmuje się modelowaniem efektów małych zmian w układach biologicznych. Ostatnia jego praca dotyczy...

więcej…
 
NAGRODA PREZES RADY MINISTRÓW

logo MNiSWDr hab. Rafał Tomecki z Instytutu Genetyki i Biotechnologii WB UW został laureatem nagrody Premier za rozprawę habilitacyjna „Analiza funkcjonalna i biochemiczna białek z rodziny Dis3 - podjednostek katalitycznych kompleksu egzosomu u Eukaryota”.

Więcej informacji o Rafale Tomeckim.

więcej…