PODYPLOMOWE STUDIA W ZAKRESIE: MIKROBIOLOGIA, HIGIENA, ŚRODOWISKO

18.09.2023 r. rusza II tura zapisów na studia podyplomowe, które rozpoczną się w styczniu 2024 r. Serdecznie zapraszamy!

Organizator studiów:

Studia organizuje Instytut Mikrobiologii Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego korzystając ze wsparcia firmy GBA POLSKA Sp. z o.o.

Cel studiów:

Celem studiów jest poznanie zasad oraz ugruntowanie i poszerzenie wiedzy dotyczącej szeroko pojętej kontroli mikrobiologicznej w przemyśle oraz zapewnienia standardów jakości w praktyce zawodowej, zgodnie z obowiązującymi normami. Program proponowanych studiów jest nowatorski, gdyż treści programowe wiążą się mocno z praktyką przemysłową i są podyktowane wymaganiami stawianymi przy wytwarzaniu produktów leczniczych, kosmetycznych oraz spożywczych. Wiedza teoretyczna uzupełniana jest zajęciami praktycznymi o charakterze ćwiczeń i warsztatów, w trakcie których student ma możliwość skonfrontowania teorii z praktycznym doświadczeniem oraz poznania nowoczesnych metod badawczych i diagnostycznych stosowanych w akredytowanych laboratoriach mikrobiologicznych działających dla przemysłu.