Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

ERASMUS+ studia

Kwalifikacja na studia częściowe odbywa się raz w roku, zazwyczaj na początku roku kalendarzowego odbywa się nabór wniosków na wyjazdy w następnym roku akademickim. Studiować można tylko na uczelniach partnerskich.

Więcej informacji oraz aktualne formularze

Aby wziąć udział w kwalifikacji na częściowe studia wymienne w roku akademickim 2023/24 w programach ERASMUS+ oraz SEMP należy do 29 lutego do godz. 23.59:

  • on-line wypełnić ankietę kwalifikacyjną do której link został rozesłany mailowo
  • mailem na adres: em.kozlowska@uw.edu.pl z wpisanym w temacie maila: ERASMUS studia 24/25 przesłać: 1/wypełnioną tabele nr 1 umieszczoną na końcu zasad kwalifikacji na WB 2/pdf-y certyfikaty językowe wymaganych na wybranych i umieszczonych w tabeli nr 1 uniwersytetach

Proszę zwrócić uwagę że uniwersytety szwajcarskie objęte są programem SEMP którym wysokość stypendiów różni się od tych w programie ERASMUS+. Na uniwersytety objęte programem SEMP mogą aplikować osoby będące w czasie kwalifikacji na 3 roku studiów licencjackich i które planują wyjazd na pierwszym roku studiów magisterskich.

W kwalifikacja na studia wymienne ERASMUS+ 2024/25 nie mogą brać udziału studenci 3 roku studiów licencjackich.