Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Dołącz do nas! Rekrutacja 2021

Biologia, Biotechnologia oraz Ochrona Środowiska to kierunki studiów, które czekają na kandydatów na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Rekrutacja na studia rusza już 7 czerwca!

Studia z zakresu Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska, I jak i II stopnia, realizowane są zgodnie z programem dostępnym na stronie internetowej Wydziału Biologii.

Zajęcia w ramach tych kierunków odbywają się zarówno w salach wykładowych, laboratoriach instytutów Wydziału Biologii, a także w stacjach terenowych (Białowieska Stacja Geobotaniczna, Mazurskie Centrum Bioróżnorodności i Edukacji “Kumak” im. K. A. Dobrowolskiego w Urwitałcie, Stacja Hydrobiologiczna w Pilchach). Studenci mają możliwość uczestniczyć w badaniach naukowych prowadzonych przez grupy badawcze Wydziału Biologii.

Kształcenie z zakresu tych kierunków realizowane jest również w ramach indywidualnych studiów międzydziedzinowych, prowadzonych przez Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych, a także Międzynarodowych Studiów Ochrony Środowiska, organizowanych przez Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem.

Rozpoczęcie rejestracji na studia w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK) rozpocznie się 7 czerwca. Harmonogram rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uniwersytetu Warszawskiego.

Dołącz do nas!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@biol.uw.edu.pl

Na zdjęciu: dr Takao Ishikawa – biochemik, Wydział Biologii UW/ autor: Kamil Jurgilewicz