Zbiórka Uniwersytetu Warszawskiego dla uchodźców z Ukrainy

Uniwersytet Warszawski organizuje zbiórkę dla uchodźców z Ukrainy, którzy obecnie obecnie przebywają w Centrum Pomocy Humanitarnej PTAK w Warszawie. Obecnie znajduje się tam 4000 obywateli Ukrainy, a już w przyszłym tygodniu trafi kolejne ponad tysiąc osób z likwidowanego ośrodka przy ul. Modlińskiej. Brakuje środków pierwszej potrzeby i jednorazowego użytku.

Zbiórka prowadzona jest w dniach 20-24 czerwca, w godzinach 10-15 w szatni (poziom-1) Auditorium Maximum (Kampus Główny). Zbieramy: suchy prowiant, wodę w butelkach, soki, jednorazowe sztućce i naczynia, ręczniki papierowe oraz ręczniki kąpielowe.

Kontakt do organizatorów: promocja@uw.edu.pl oraz +48 22 55 24 060.