XII Chóralne Akceleracje na Wydziale Biologii UW

Po dwóch latach przerwy wracają Chóralne Akceleracje, czyli wiosenne spotkanie chórów wydziałowych Uniwersytetu Warszawskiego. Koncert odbędzie się 20 maja (piątek) o godz. 19.00 w Auli Wydziału Biologii. Zapraszamy!

XII Chóralne Akceleracje to koncert z udziałem czterech chórów wydziałowych Uniwersytetu Warszawskiego:

• Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki, dyr. Adrianna Żołnierczuk-Malec;
  • Wydziału Fizyki, dyr. Joanna Dacko;
  • Wydziału Biologii, dyr. Marta Szeliga;
  • Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii, dyr. Karolina Silkina.

Przybyli na koncert słuchacze będą mogli usłyszeć aranżacje własne każdego z chórów. Wydarzenie będzie miało miejsce w Auli Wydziału Biologii UW, ul. I. Miecznikowa 1. Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji na oficjalnej stronie www Chóralnych Akceleracji oraz na FB.