Wyróżnienie w konkursie fotograficznym FotoErasmus+ 2023

Anna Krześniak oraz Kacper Dziewit, studenci Wydziału Biologii UW, zostali wyróżnieni w konkursie fotograficznym FotoErasmus+ 2023 skierowanym do studentów, którzy wyjechali na studia wymienne ERASMUS. Konkurs został zorganizowany przez Biuro Współpracy z Zagranicą.

W konkursie oceniane były fotografie zrobione w trakcie pobytu na studiach lub zagranicznych praktykach. Corocznie ok. 1000 studentów Uniwersytetu Warszawskiego bierze udział w wymianie międzynarodowej w ramach programu ERASMUS. Główną nagrodą w konkursie jest publikacja fotografii w kalendarzu Biura Współpracy z Zagranicą na rok 2024.

Gratulujemy!

Zdjęcie: Astrid Schaffner

Anna Krześniak (schody, Rzym, Włochy)

Kacper Dziewit (taras, Toledo, Hiszpania)