Wyniki rekrutacji 2023/2024 na Wydziale Biologii UW

Wyniki rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia na Wydziale Biologii UW w roku akademickim 2023/2024 zostały ogłoszone 20 lipca.

Wydział Biologii UW przeprowadził rekrutację na trzech kierunkach: biologia (7,6 osób na jedno miejsce), biotechnologię (10,06) oraz ochronę środowiska (3,1).

Dokumenty od kandydatów zakwalifikowanych na studia będą przyjmowane przez komisje rekrutacyjne na Wydziale Biologii UW do 25 lipca (wtorek) do godz. 14:00. Drugi termin przyjmowania dokumentów, w przypadku niewypełnienia limitu miejsc, to 26–27 lipca, a trzeci to 28 i 31 lipca.

Są to cząstkowe wyniki dotyczące jedynie rekrutacji na studia I stopnia, gdyż wciąż trwają jeszcze zapisy kierunki II stopnia. Informacje dotyczące terminów rekrutacji i ogłoszenia jej wyników znajdują się w opisach poszczególnych kierunków na stronie IRK.

W sumie w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów na Uniwersytecie Warszawskim zarejestrowało się do tej pory ponad 30 tys. kandydatów, którzy dokonali niemal 58 tys. rejestracji (w tym na studia I stopnia i jednolite magisterskie: 52 832, a na studia II stopnia: 4922).