Wydział Biologii UW wspiera WOŚP

Jak co roku społeczność Uniwersytetu Warszawskiego gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród aukcji, przygotowanych przez jednostki uniwersyteckie, znalazły się propozycje z Wydziału Biologii. Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach!

Aukcje Wydziału Biologii UW:

Licytacje już trwają, można wziąć w nich udział do 28 stycznia.

W sumie Uniwersytet Warszawskie przygotował 51 aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w niedzielę 28 stycznia już po raz 32. Finał odbędzie się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Celem zbiórki jest zakup sprzętu medycznego do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.