Wybory uzupełniające do Rady Instytutu Mikrobiologii

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Biologii UW zwołuje w Instytucie Mikrobiologii  zebranie wyborcze pracowników niebędących nauczycielami akademickimi w celu wyboru uzupełniającego na kadencję 2020 -2024:

Przedstawiciela do Rady Instytutu (1 mandat)

Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem sieci elektronicznej (moduł wyborczy USOS).

Rozpoczęcie głosowania 31 marca 2022 r. (czwartek) godz. 10:00; czas trwania 24 godziny.

W przypadku braku rozstrzygnięcia kolejne tury głosowań będą ogłaszane 24 godziny po zakończeniu wcześniejszego głosowania (z wyłączeniem dni wolnych od pracy).

Szczegółowe informacje zostaną przesłane na adresy mailowe osób uprawnionych do głosowania.

dr Radosław Mazur
przewodniczący WKW