Wiosenne konsultacje on-line w Ogrodzie Botanicznym UW

W odpowiedzi na zainteresowanie miłośniczek oraz miłośników roślin Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego organizuje cykliczne konsultacje on-line z najlepszymi specjalistami. Najbliższe spotkanie odbędą się w dniach od 9 do 12 marca.

Wszystkie konsultacje są bezpłatne. Odbywają się on-line, raz w miesiącu – od wtorku do piątku w godz. 13:30 -14:30, za pośrednictwem platformy zoom.

Plan najbliższych konsultacji:

• 9 marca (wtorek) – Choroby i szkodniki roślin doniczkowych (Piotr Dębek)
  • 10 marca (środa) – Domowa uprawa i pielęgnacja roślin tropikalnych (Joanna Bogdanowicz)
  • 11 marca (czwartek) – Wiosenne przesadzanie storczyków (Piotr Dobrzyński)
  • 12 marca (piątek) – Gleba w uprawie ogrodowej / Doglądamy róże (Dorota Szubierajska)

Poszczególne terminy i linki dostępne są w zakładce Wydarzenia na profilu Ogrodu Botanicznego na Facebooku

Zapraszamy!