VI edycja konkursu “Nauka jest dla ludzi”

Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza VI edycję konkursu “Nauka jest dla ludzi”. Nabór zgłoszeń trwa do 12 lipca 2022 r. W konkursie mogą startować osoby, które brały udział w poprzednich edycjach.

Celem konkursu jest promowanie w Internecie i/lub w mediach tradycyjnych wyników już zrealizowanych lub realizowanych obecnie badań, które odpowiadają na ważne wyzwania społeczne i gospodarcze lub zmieniają nasze rozumienie świata. Inicjatywa jest skierowana do pracowniczek i pracowników etatowych oraz doktorantek, a także doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego.

Inicjatywa CWiD UW jest skierowana do pracowników etatowych Uniwersytetu Warszawskiego i doktorantek oraz doktorantów tej uczelni. Nagrodę stanowią wskazane przez zwycięzców działania promocyjne o łącznej wartości do 15 000 zł brutto. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w drugiej połowie lipca.

Więcej szczegółów, formularz zgłoszeniowy, a także regulamin konkursowy znajduje się na stronie www CWiD UW.