Trwa rejestracja na warsztaty cyfrowe dla studentów

Ruszyła rejestracja na przedmioty ogólnouniwersyteckie doskonalące kompetencje cyfrowe studentów, przydatne w działalności naukowej i bardzo cenione na rynku pracy. Zapraszamy!

To pierwsza tak bogata oferta warsztatów z narzędzi informatycznych, przygotowanych z myślą nie tylko o umysłach ścisłych. Studentów czterech ostatnich semestrów studiów wszystkich kierunków studiów, od humanistów po matematyków.

Szczegółowe informacje na stronie Zintegrowanego Programu Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

Dzięki tym kursom sprawniej będzie można się poruszać po pakietach typu Office, jak i w środowisku LaTeX do profesjonalnej edycji tekstu. W ofercie kursów znajdują się również podstawowe oraz zaawansowane kursy języka Python, jak i wschodzącą informatyczną gwiazdę – język Julia. Na zainteresowanych przygodami elektronicznymi czeka świat mikrokontrolerów oraz algorytmy uczenia maszynowego – potęga cyfrowego świata. Część z zajęć prowadzona będzie w języku angielskim.

Organizatorem zajęć jest Wydział Fizyki UW, a zapisywać się na nie można w systemie rejestracji żetonowej do 14 marca 2022 r.