Szkolenie dla nauczycieli: energia jądrowa

Jak uczyć o energii jądrowej? Cykl bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli i doradców metodycznych z całej Polski.

Pracownia Dydaktyki Biologii Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego i Laboratorium Dydaktyki Chemii Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego oraz firma szkoleniowa „WOJRON-EDU” organizują cykl szkoleń dla nauczycieli biologii, chemii, fizyki, geografii, przyrody i edukacji dla bezpieczeństwa oraz doradców metodycznych pracujących w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Szkolenia składać się będą z części teoretycznej, praktycznej oraz warsztatu metodycznego. Nauczyciele biorący udział w szkoleniu otrzymają unikalny pakiet edukacyjny „EDU-BOX” (m. in.: czujnik Smart Geiger-Pro, gry edukacyjne, scenariusze zajęć).

Więcej oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Jak Uczyć o Energii Jądrowej