Szkoła Letnia 4EU+ Against Cancer

Choroby onkologiczne to jeden z najtrudniejszych, globalnych problemów  zdrowotnych. Jego rozwiązanie opiera się na rozwoju badań oraz edukacji. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Szkole Letniej 4EU+ Against Cancer, która odbędzie się w dniach 3-9 lipca 2022 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję m.in. wziąć udział w wykładach o najnowszych wynikach badań dotyczących chorób nowotworowych oraz znaleźć się międzynarodowym gronie badaczy, wykładowców i ekspertów.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie www 4EU+ Alliance. Rejestracja trwa do 30 kwietnia br.