Stypendium na Start dla doktorantów oraz sportowców z Wydziału Biologii

Czworo doktorantów oraz jeden sportowiec z Wydziału Biologii otrzymało Stypendium na Start w ramach Rektorskiego Funduszu Stypendialnego. Jest ono przyznawane najzdolniejszym studentom i doktorantom, którzy zostali przyjęci w danym roku akademickim na studia lub do szkoły doktorskiej. Gratulujemy!

Stypendium na Start dla Doktorantów otrzymali: Patrycja Ściślewska z Międzydziedzinowej Szkoły Doktorskiej oraz Karol Ciuchciński, Mikołaj Iwan i Mikołaj Wołącewicz ze Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych. Stypendium na Start dla Sportowców otrzymał Filip Romaniuk.

W obecnym roku akademickim łączna liczba laureatów i laureatek wyniosła 171 osób. Więcej informacji na temat przyznawanych stypendiów na stronie www.

Foto. Prodziekan ds. studenckich dr hab. Magdalena Markowska, Patrycja Ściślewska, Mikołaj Iwan, Mikołaj Wołącewicz, Filip Romaniuk.