Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

PODYPLOMOWE STUDIA PRAWA DOWODOWEGO, KRYMINALISTYKI ORAZ NAUK POKREWNYCH

Centrum Nauk Sądowych zostało powołane Uchwałą Senatu Uniwersytetu Warszawskiego jako jednostka międzywydziałowa utworzona na wspólny wniosek wydziałów: Biologii, Chemii, Fizyki oraz Prawa i Administracji. Od lutego 2010 CNS UW współtworzy także Wydział Psychologii UW Celem CNS UW są:

  1. wspólne prowadzenie międzywydziałowych studiów I i II stopnia oraz podyplomowych w zakresie kryminalistyki oraz nauk przyrodniczych w kontekście prawa dowodowego.
  2. wspólne prowadzenie interdyscyplinarnych badań naukowych zarówno własnych, jak i zleconych nad zagadnieniami metod identyfikacji człowieka i innych obiektów, w szczególności na potrzeby postępowań sądowych i innych prowadzonych na podstawie ustawy.
  3. prowadzenie poprzez jednostkę wyodrębnioną – Biuro Ekspertyz – działalności opiniodawczej, na rzecz organów wymiaru sporawiedliwości, ścigania, a także innych zainteresowanych podmiotów, również prywatnych.

Odwiedż stronę Centrum Nauk Sądowych