Spotkanie on-line z laureatem Nagrody Nobla i ogłoszenie konkursu dla studentów UW

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu on-line z prof. Charlesem M. Rice, amerykańskim wirusologiem, laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2020 r. Spotkanie odbędzie się 15 czerwca o godz. 16.00-17.00. Jest ono zorganizowane w ramach projektu Nobel Prize Inspiration Initiative, we współpracy z firmą AstraZeneca oraz Uniwersytetem Warszawskim. Organizatorem spotkania jest także Wydział Chemii UW.

Link do rejestracji uczestników znajduje się na stronie internetowej.

Jednocześnie informujemy o ogłoszeniu konkursu AstraZeneca Pharma Poland “Case study for students”. Konkurs skierowany jest do studentów Uniwersytetu Warszawskiego I i II stopnia, niezależnie od kierunku. Organizatorem konkursu jest także Uniwersytet Warszawski.

Zasady konkursu dostępne są na stronie internetowej.

Obie powyższe inicjatywy związane są z realizacją programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza.