Rekrutacja na studia na UW 2022/2023

Do 5 lipca 2022 r. będą otwarte zapisy na studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite studia magisterskie, a także część pozostałych studiów na Uniwersytecie Warszawskim w roku akademickim 2022/2023. Opłat rekrutacyjnych na tych studiach można dokonywać do 6 lipca br. Jest to pierwsza tura rekrutacji.

Aby ułatwić proces rekrutacji, Uniwersytet Warszawski przygotował filmy, które krok po kroku przeprowadzą kandydatki i kandydatów na studia po procesie rekrutacji na UW, pomogą założyć konto w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów i podpowiedzą jak postępować z niezbędnymi dokumentami.

Zapraszamy do obejrzenia filmów, zapisania się na studia i zostania studentką lub studentem Wydziału Biologii UW.

Internetowa rekrutacja krok po kroku

Przewodnik dla kandydatów z zagranicy

Admission process step by step

пропозиція для вступників з України