“Ramię w ramię” – kampania UW na rzecz szczepień przeciw COVID-19

“Zależy mi na innych”, “wierzę w naukę”, “chcę podróżować po świecie”, “chcę studiować normalnie”, “chcę żyć normalnie”, “chcę żyć” – to powody dla których warto zaszczepić się przeciw COVID-19. “Ramię w ramię” to kampania Uniwersytetu Warszawskiego zachęcająca do szczepień.

Akcja skierowana jest do wszystkich członków społeczności UW.

“Każdy z nas ma swój powód. Stańmy ramię w ramię przeciw COVID-19. Zaszczepmy się” – mówi w wideo promującym szczepienia prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW. Obok niego w filmie wystąpili przedstawiciele różnych grup wspólnoty akademickiej UW: Jacek Jemielity, pracownik naukowy z Centrum Nowych Technologii; dr Katarzyna Lubryczyńska-Cichocka, przedstawicielka kadry UW, dyrektor Uniwersytetu Otwartego UW; Anita Gardias, doktorantka z Wydziału Fizyki; Kamil Bonas, student prawa, przewodniczący Samorządu Studentów UW; Gelila Shumi Tolla, pochodząca z Etiopii studentka stosunków międzynarodowych.