Projekt “Uniwersytet dla wszystkich – Level up”

Zapraszamy do udziału w badaniu dotyczącym doświadczeń studentów i studentek pierwszego roku na uczelniach wyższych. Projekt “Uniwersytet dla wszystkich – Level up” (realizowany przez Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UW) bada sytuację osób rozpoczynających studia. Celem jest zwiększenie dostępności kształcenia dla osób z niepełnosprawnościami na Uniwersytecie Warszawskim.

Ta ankieta jest przeznaczona dla studentów i studentek, którzy po raz pierwszy rozpoczynają studia na uczelni wyższej (w ramach studiów licencjackich, inżynierskich lub jednolitych magisterskich). W ankiecie znajdują się zarówno pytania o pierwsze doświadczenia na uniwersytecie, jak i o doświadczenia szkolne. Badanie polega na wypełnieniu ankiety internetowej. Czas wypełnienia ankiety zależy od tempa pracy i zajmuje ok. 25 minut. Ankieta dostępna pod adresem: