Pierwsze posiedzenie Kolegium Elektorów Wydziału Biologii UW

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Biologii UW zwołuje pierwsze posiedzenie Kolegium Elektorów Wydziału Biologii UW w celu przeprowadzenia głosowania indykacyjnego wskazującego kandydatów na Dziekana Wydziału Biologii na kadencję 2024-2028.

Rozpoczęcie posiedzenia 10 kwietnia 2024 r. (środa) godz. 15:00. Posiedzenie odbędzie się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Zoom.

Członkowie Kolegium Elektorów otrzymali na indywidualne skrzynki pocztowe informacje dotyczące posiedzenia. Jeżeli taka informacja nie dotarła do osoby uprawnionej prosimy o kontakt z Wydziałową Komisją Wyborczą wkw.biologia@uw.edu.pl.