Międzynarodowy, hybrydowy kurs dla studentów UW w ramach 4EU+

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów II stopnia, studiów podyplomowych oraz doktorantów/szkół doktorskich do udziału w darmowym, semestralnym kursie”Degrees in entrepreneurship and intrapreneurship”. Po jego zakończeniu uczestnicy otrzymają międzynarodowy dyplom sygnowany przez Uniwersytet Sorboński.

Na czym polega kurs?
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak można rozwiązać kwestię obiegu zamkniętego i odpadków na łodziach podwodnych? Właśnie w ramach kursu “Degrees in entrepreneurship and intrapreneurship” będziecie mogli na własnej skórze pracować przy takim projekcie, aktywnie dodając swój wkład w rozwiązanie wyzwania zadanego przez 4 partnerów z otoczenia społeczno – gospodarczego.
Ponadto na kurs składają się dwa spotkania w samym sercu Paryża, na Uniwersytecie Sorbońskim, oraz cotygodniowe, intensywne warsztaty i szkolenia w trybie online.

Koszt?
Dla naszych studentów UW pokrywa wszystkie koszta, w tym wyjazdu do Paryża

Jak muszę być przygotowany/studenci jakich kierunków mogą aplikować?
Kurs ma charakter interdyscyplinarny dlatego serdecznie zapraszamy studentów wszystkich kierunków Uniwersytetu Warszawskiego

Jak i do kiedy aplikować?
Na Twój list intencyjny oraz CV czekamy do 10 września 2022 r. na adres email: 4eudyploma@inkubator.uw.edu.pl

Kiedy kurs będzie się odbywał?
W listopadzie 2022 kurs rozpocznie się 5 dniowym wyjazdem do Paryża. Finał zaplanowany jest na kwiecień 2023.

Więcej informacji na stronie www Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego.