Kurs terenowy “Biodiversity and Ecotoxicology in Mediterranean Ecosystems”

W ramach działań finansowanych w sojuszu 4EU+ studenci Wydziału Biologii UW mogą wziąć udział w kursie terenowym na południu Francji “Biodiversity and Ecotoxicology in Mediterranean Ecosystems” (6 ECTS).

Intensywny kurs odbędzie się w dniach 27 maja – 7 czerwca w Obserwatorium Astronomicznym Banyuls i w okolicznych ekosystemach słodkowodnych, na rzece i na morzu.

Pytania i zgłoszenia (CV i list motywacyjny) można przesyłać do końca marca do organizatorek kursu: Laurence Besseau, laurence.besseau@obs-banyuls.fr, oraz Sophie Sanchez, sophie.sanchez-brosseau@obs-banyuls.fr.