Konkurs IDUB dla wspólnych zespołów badawczych UW i WUM

Inicjatywy Doskonałości Uczenia Badawcza uruchomiła konkurs dla wspólnych zespołów badawczych UW i WUM. Celem konkursu jest wsparcie współpracy pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym w obszarze wspólnych badań naukowych realizowanych przez obydwie uczelnie. W ramach konkursu zostały uruchomione dwie ścieżki finansowania:

• na powstanie nowych zespołów badawczych, których celem jest sprawdzenie zdolności do przygotowania projektu naukowego (do 15 tys. PLN) oraz
  • na wsparcie istniejących zespołów badawczych, których celem jest wykonanie badań wstępnych, sprawdzających prawidłowość przyjętych hipotez (do 100 tys. PLN).

Wnioski można składać do 30 listopada 2020 r. Szczegółowe zasady przyznawania środków oraz formularz konkursowy pod linkiem. Informacje można także znaleźć na stronie UW i na stronie IDUB.