Konferencja Cell Cycle in Development and Cancer na Wydziale Biologii UW

Wydział Biologii oraz Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, w dniach od 15 do 17 czerwca 2023 r., będą gościły Konferencję Cell Cycle in Development and Cancer gromadzącą wybitnych specjalistów z całego świata badających rozwój ssaków oraz mechanizmy nowotworzenia.

Wykłady przedstawią naukowcy z Dana-Farber Cancer Institute (DFCI) Harvard Medical School, Stanford University School of Medicine, UPMC Hillman Cancer Center, Faculty of Medicine Siriraj Hospital, Mahidol University Northeastern University w Chinach, ICM, Institut du Cancer de Montpellier, Karolinska Institutet, Medical University of South Carolina (MUSC), Netherlands Cancer Institute, Wydziału Biologii UW, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i wielu wielu innych jednostek naukowych oraz firm farmaceutycznych.

Organizatorami spotkania są Piotr Siciński, Yan Geng i Aleksandra Kołodziejczyk z DFCI, Harvard Medical School oraz Maria Anna Ciemerych-Litwinienko z Wydziału Biologii UW i Ilona Kalaszczyńska z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rejestracja na konferencję została zakończona.

Konferencja jest objęta honorowym patronatem JM Rektora UW oraz JM Rektora WUM. Partnerem wydarzenia są Wydział Biologii UW, Uniwersytet Warszawski IDUB oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.