Już wkrótce XI Noc Biologów na Wydziale Biologii UW

Jedenasta Noc Biologów na Wydziale Biologii UW odbędzie się w dniach 14-21.01.2022 r. Ze względu na dobre zeszłoroczne doświadczenia oraz sytuację epidemiczną w Polsce, ponownie zaprosimy naszych gości do przestrzeni wirtualnej.
Pracownicy i studenci Wydziału Biologii przygotowują szereg wykładów, warsztatów i innych aktywności, na których będzie można zgłębiać temat przewodni XI Ogólnopolskiej Nocy Biologów, czyli „Bioróżnorodność biologiczną – od genomu po ekosystem”.

Noc Biologów na Wydziale Biologii UW ponownie będzie miała charakter polarny, czyli kilkudniowy. Każdy dzień zostanie poświęcony innej dziedzinie. Odbędą się m.in. Noc człowieka, Noc ewolucji, MIKROnoc, Noc w laboratorium.

Wszystkie wydarzenia w ramach Nocy Biologów są bezpłatne. Zapisy nie są prowadzone. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych biologią – dzieci, młodzież, ich rodziców i nauczycieli.

Patronami wydarzenia są: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Rektor Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i UW oraz Radio Eska.

Warto śledzić stronę Facebook Nocy Biologów na Wydziale Biologii, gdzie na bieżąco umieszczane są wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia.