Jubileusz 20-lecia Chóru Wydziału Biologii UW

Chór Wydziału Biologii UW kończy 20 lat i jest najstarszym chórem wydziałowym na Uniwersytecie Warszawskim.

Obchody jubileuszu chóru odbędą się 19 stycznia (piątek) o godz. 18:00 w Auli Wydziału Biologii UW. Podczas koncertu chór wykona sztandarowe utwory oraz kolędy. Nie zabraknie również tortu, a także czasu na rozmowy i wspomnienie. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy tworzyli dwie dekady historii chóru, a także tych, którzy są miłośnikami muzyki.

Chór uczestniczy w życiu Wydziału i Uniwersytetu biorąc udział w ważnych wydarzeniach, takich jak inauguracja i zakończenie roku akademickiego, promocja doktorska, święto Konstytucji 3 Maja czy spotkanie wigilijne. Szczególnym wydarzeniem w życiu chóru, ale i uczelni, są coroczne Chóralne Akceleracje – koncert chórów wydziałowych.