Inauguracja roku akademickiego 2022/2023 na Wydziale Biologii

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023 na Wydziale Biologii UW odbędzie się 30 września 2022 r. o godzinie 10:00 w Auli Wydziału Biologii (sala 9B) w gmachu Wydziału.

Zgodnie z tradycją uroczystość rozpocznie się odśpiewaniem hymnu państwowego, po czym prof. Krzysztof Spalik, dziekan Wydziału Biologii, wygłosi przemówienie. Następnie odbędzie się immatrykulacja, czyli włączenie nowych osób do grona studentów. Głos zabierze prodziekan do spraw studenckich dr hab. Magdalena Markowska oraz przedstawiciele samorządu studenckiego.

Wykład inauguracyjny pod tytułem: “Nanomorfologia jako źródło funkcji biologicznej” wygłosi dr Łucja Kowalewska.

Oprawę muzyczną wydarzenia zapewni Chór Wydziału Biologii pod batutą Marty Szeligi.