III edycja Konkursu “Nauka jest dla ludzi”

Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs “Nauka jest dla ludzi”. Nabór zgłoszeń trwa do 30 września 2021 r.

Konkurs skierowany jest do osób prowadzących badania naukowe, które koncentrują się na ważnych problemach społecznych lub gospodarczych i budzą duże zainteresowanie społeczne. Zachęcamy kadrę naukową do prezentacji wyników badań, które stanowią odpowiedź na wyzwania współczesnego świata.

W konkursie mogą wziąć udział pracownicy etatowi Uniwersytetu Warszawskiego, doktoranci i doktorantki Uniwersytetu Warszawskiego oraz osoby realizujące kształcenie w Szkole Doktorskiej UW.

Nagrodą w konkursie będą wskazane przez laureatów działania promocyjne o maksymalnej wartości 15 tysięcy zł brutto, które zorganizuje Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego.