Grant „V4 Gen Mini-Grant” dla zespołu dr. Takao Ishikawy

Dr Takao Ishikawa wraz z zespołem otrzymali finansowanie w ramach „V4 Gen Mini-Grant” na realizację polskiej części projektu „Visegrad exchange biological excursions for students”.

Projekt ma na celu integrację szczególnie zainteresowanych biologią uczniów pochodzących z krajów Grupy Wyszehradzkiej. W ramach projektu zostaną przeprowadzone wycieczki krajoznawcze w Polsce, Czechach i na Węgrzech. W polskiej części tego przedsięwzięcia uczniowie liceów z krajów V4 odwiedzą m.in. Urwitałt i nowo wybudowane Mazurskie Centrum Bioróżnorodności i Edukacji “Kumak”. Będzie to także możliwość do zaprezentowania infrastruktury Wydziału Biologii UW oraz terenów, na których prowadzone są zajęcia terenowe.

Partnerami w projekcie są:

• Uniwersytet Karola w Pradze (CZ),
  • Association of Hungarian Biology Teachers (HU).

Gratulujemy!