Dziwidło – Iluminacja w Ogrodzie Botanicznym UW

Po raz pierwszy w ponad 200-letniej historii Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego będzie otwarty dla zwiedzających w okresie zimowym. Będzie to możliwe za sprawą współpracy, której efektem będzie Lumagica czyli projekt aranżacji rozświetlonego zimowego Ogrodu. Początek iluminacji przewidziany jest na 20 listopada 2021 r.

Zapowiedzią tego wydarzenia jest prezentacja w dniach 17-19 września 2021 r. iluminacji rzeźby dziwidła olbrzymiego, która znajduje się w szklarni. W tym też czasie zwiedzający będą mogli także podziwiać kilka rozświetlonych światłem pomnikowych drzew. Więcej informacji o wydarzeniu Dziwidło – Iluminacji na Facebooku Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Zapraszamy!