Dzień Otwarty UW – poznaj Wydział Biologii

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się 20 kwietnia (sobota) na kampusie przy Karkowskim Przedmieściu 26/28. Na kandydatów czekać będzie ponad 60 stoisk jednostek uniwersyteckich, w tym i Wydziału Biologii. Zapraszamy!

Przedstawiciele Wydziału Biologii od godz. 10.00 do 16.00 będą czekać na kandydatów, gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji i samych studiów. Już o godz. 10:00 w Audytorium Maximum będzie można porozmawiać z prodziekan ds. studenckich dr hab. Magdaleną Markowską.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego to okazja do lepszego poznania największej uczelni w kraju: oferty studiów, zasad rekrutacji, działalności kół naukowych, wolontariatu czy zespołów kulturalnych i drużyn sportowych. Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

Przypominamy, że rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na UW rozpocznie się 6 czerwca i potrwa do 10 lipca. Wyniki ogłoszone zostaną 22 lipca. Rekrutacja prowadzona jest przez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów.