Dzień Otwarty UW 2021 online

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się 24 kwietnia 2021 r. Tego dnia wszyscy zainteresowani studiowaniem na Wydziale Biologii będą mieli okazję poznać ofertę edukacyjną oraz zasady rekrutacji.

Dzień Otwarty UW odbędzie się zdalnie na platformie dzienotwarty.uw.edu.pl, w godzinach od 10.00 do 16.00. Wówczas będzie można poznać ofertę edukacyjną uczelni, zasady rekrutacji, a także wziąć udział w lekcjach pokazowych, warsztatach oraz quizach. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego, gdyż tylko wtedy będą miały pełen dostęp do platformy.

W najbliższą sobotę kandydaci na studia na Wydziale Biologii będą mieli możliwość porozmawiania na czacie oraz wzięcia udziału w spotkaniach online z wykładowcami, studentami różnych kierunków oraz przedstawicielami samorządu. O godzinie 12.00 prezentację o ofercie edukacyjnej przedstawi prodziekan do spraw studenckich Wydziału Biologii dr hab. Magdalena Markowska, z którą również będzie można porozmawiać podczas spotkania online.

Kandydatów zainteresowanych studiowaniem biologii, biotechnologii lub ochrony środowiska zachęcamy do wzięcia udziału w Dniu Otwartym UW, a także do rekrutacji online przez stronę internetową irk.uw.edu.pl.