Dzień Otwarty na UW – poznaj Wydział Biologii!

Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się 23 kwietnia (sobota) na kampusie przy Karkowskim Przedmieściu 26/28. Przedstawiciele Wydziału Biologii od godz. 10.00 do 16.00 będą czekać na kandydatów, gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji i samych studiów. Zapraszamy!

Spotkanie ze wszystkimi zainteresowanymi studiami na Wydziale Biologii będzie miało miejsce w Sali Kolumnowej Wydziału Historii, a o godz. 15 będzie można porozmawiać z prodziekan ds. studenckich dr hab. Magdaleną Markowską oraz przedstawicielami samorządu studenckiego Wydziału Biologii.

Uniwersytet Warszawski z myślą o swoich przyszłych studentach organizuje Dzień Otwarty, podczas którego będzie można zapoznać się z ofertą studiów oraz zasadami rekrutacji, a także odwiedzić stoiska informacyjne, przygotowane przez poszczególne wydziały i jednostki. Na miejscu będą też przedstawiciele Samorządu Studentów i organizacji studenckich, a także kół naukowych czy Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu. Odpowiedzi na pytania udzieli także Biuro ds. Rekrutacji.

Więcej informacji na uniwersyteckim profilu na FB.