Doktorant Mikołaj Wołącewicz otrzymał grant z programu „Perły nauki”

Doktorant Mikołaj Wołącewicz z Zakładu Mikrobiologii i Biotechnologii Środowiskowej Wydziału Biologii UW otrzymał grant w I edycji konkursu w ramach programu „Perły nauki”. Gratulujemy!

Nagrodzony został projekt „Analiza wpływu antybiotyków na funkcjonowanie pasywnych systemów oczyszczania ścieków”, który otrzymał dofinansowanie w kwocie 239 965 zł. Opiekunem naukowym doktoranta jest prof. dr hab Łukasz Dziewit.

Program „Perły nauki” został ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Wspiera on prowadzenie badań naukowych i twórczość artystyczną absolwentów studiów pierwszego stopnia i studentów, którzy ukończyli trzeci lub czwarty rok studiów jednolitych.

W pierwszej edycji programu „Perły nauki” granty otrzymało 98 osób, w tym 17 z Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej informacji na stronie www programu “Perły nauki”.