Dni Otwarte Zakładów i Instytutów na Wydziale Biologii

Od 9 maja drzwi Zakładów i Instytutów na Wydziale Biologii będą otwarte dla wszystkich, którzy chcą zostać studentami, znaleźć kierującego pracą dyplomową lub rozpocząć współpracę naukową. Serdecznie zapraszamy!

Samorząd Studentów Wydziału Biologii UW organizuje w maju cykl spotkań z przedstawicielami Zakładów i Instytutów na Wydziale Biologii. Wydarzenie skierowane jest do osób, które są zainteresowane tematyką badawczą prowadzoną przez naukowców, chcą poznać proponowane zagadnienia prac dyplomowych lub porozmawiać z przyszłym kierującym swojej pracy. To także szansa na otrzymanie wszelkich informacji dotyczących kierunków naukowych w jakich studenci mogą rozwijać się na Wydziale Biologii UW.

Szczegółowy harmonogram spotkań odbywających się zarówno stacjonarnie, jak i on-line.