Dni Młodych Badaczek i Badaczy Wydziału Biologii UW

Dni Młodych Badaczek i Badaczy Wydziału Biologii UW to doskonała okazja do zapoznania się z badaniami realizowanymi na Wydziale Biologii UW oraz do znalezienia atrakcyjnego miejsca stażu podczas Targów Pracy. Zapraszamy 17 i 18 listopada!

Po trzech latach przerwy na Wydział Biologii UW wraca wydarzenie, którego celem jest zjednoczenie wspólnoty akademickiej, a także wsparcie studentów w wyborze ścieżki kariery. Tak zwana Listopadówka to szansa na zapoznanie się z tematyką badawczą realizowaną przez magistrantów oraz doktorantów, a także z działalnością wszystkich Instytutów Wydziału Biologii, którą zaprezentują dyrektorzy oraz pracownicy.

To także okazja na spotkanie z przedstawicielami firm farmaceutycznych i przeprowadzających badania kliniczne. Podzielą się oni doświadczeniem zawodowym i przedstawią oferty pracy, praktyk, staży oraz szkoleń o tematyce związanej z rozwojem kariery zawodowej. Podczas wydarzenia będzie można także spotkać się z doradcami zawodowymi z Biura Karier UW, a także skorzystać z konsultacji przy pisaniu CV.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Wydziału Biologii!

17 listopada (czwartek)

10.00 Otwarcie
10.15 – 12.30 Sesja ustna 1 / prowadzący dr Mateusz Tałanda – prezentacja badań realizowanych na Wydziale Biologii. Sala 103 B
13.15 – 15.30 Sesja ustna 2 / prowadząca dr Łucja Kowalewska – prezentacja badań realizowanych na Wydziale Biologii. Sala 103 B
10.00 – 16.30 Targi Pracy. Hol główny
15.30 –     …     Sesja posterowa / prezentacja badań realizowanych na Wydziale Biologii. Hol główny

18 listopada (piątek)

10.00 Otwarcie
10.15 – 12.30 Prezentacja instytutów Wydziału Biologii/ prowadząca dr Magdalena Łazicka. Sala 103 B
10.00 – 16.30 Targi Pracy. Hol główny
13.15 – 15.30 Prezentacja pracodawców/ prowadząca dr Magdalena Zalewska. Sala 103 B
15.30 –    …    Sesja posterowa / prezentacja badań realizowanych na Wydziale Biologii. Hol główny

Szczegółowy harmonogram prezentacji badań realizowanych na Wydziale Biologii UW (sesja ustna i sesja posterowa)

Wydarzenie organizuje Wydział Biologii UW oraz Biuro Karier Wydziału Biologii UW.