Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Brave Camp 8 czyli letnia akademia przedsiębiorczości Inkubatora UW

Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do wzięcia udziału w letniej akademii przedsiębiorczości Brave Camp 8, która odbędzie się od 10 do 16 lipca. Rekrutacja trwa do 5 czerwca.

Akademia przedsiębiorczości Brave Camp to inicjatywa skierowana do społeczności akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studenci przez blisko tydzień pracują nad swoimi autorskimi projektami na rozwiązania biznesowe, naukowe czy z zakresu ekonomii społecznej. Ostatniego dnia wyjazdu uczestnicy walczą o granty na rozwój swojego pomysłu. Ich łączna wartość to 18000 zł.

Uczestnicy biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków m.in. biznesowych, marketingowych czy zajmujących się sztuką prezentacji. W czasie zajęć uczą się, w jaki sposób rozwinąć swój pomysł, ale także przedstawić go inwestorom, aby doprowadzić do finalizacji swojego projektu, tzn. wejścia na rynek. Eksperci przekazują wiedzę oraz przez cały czas trwania Brave Campu wspierają studentów w ich indywidualnej pracy.

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, projekt naukowy lub przedsięwzięcie zaangażowane społecznie. Nie trzeba mieć rozpisanego planu biznesowego ani budżetu – wystarczy pomysł i zapał do jego realizacji.

Akademia przedsiębiorczości Brave Camp jest w pełni darmowa dla studentów UW oraz WUM. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www Inkubatora UW.